Stacja paliw KI - Drawsko Pomorskie

(brak opinii)
Handel Wyślij wiadomość Poleć znajomym

  Adres

ul. Gdyńska 9a
78-500 Drawsko Pomorskie
woj. Zachodniopomorskie ( powiat drawski )

  Kontakt

Tel 94 36 341 80
Fax 94 36 341 80
Mail: Pokaż
http://www.stacjapaliw-lawer.pl

Strona internetowa

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 24/24
  • Wtorek: 24/24
  • Środa: 24/24
  • Czwartek: 24/24
  • Piątek: 24/24
  • Sobota: 24/24
  • Niedziela: 24/24

Opis

Od początku działalności ściśle współpracujemy z Rafinerią Gdańską obecnie Grupą LOTOS, oferując w ciągłej sprzedaży pełną gamę produktów paliwowych tego producenta
OLEJ NAPĘDOWY EURODIESIEL LOTOS,
BENZYNĘ BEZOŁOWIOWĄ Pb95,
BENZYNĘ BEZOŁOWIOWĄ Pb98,
LPG
AdBlue (Dodatek do paliwa)


Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów takich jak, firmy transportowe, zakłady produkcyjne i przemysłowe. Zapewniając wysoką jakość paliw, atrakcyjne warunki handlowe oraz terminowość i rzetelność w realizacji zamówień, zapraszamy Państwa do zakupów.


AUTOMYJNIA Niewątpliwą zaletą mycia automatycznego jest bardzo krótki czas mycia samochodu. To świetny wybór dla kierowców, którzy chcą czysty samochód, jednak zależy im na oszczędności czasu.Wystarczy poświęcić kilka minut, aby przywrócić blask elementom samochodu dostępnym z zewnątrz. To świetne rozwiązanie na doraźne umycie samochodu po trasie w deszczowy dzień lub usunięcie owadów na karoserii i szybach po dłuższej trasie.Myjnia automatyczna jest nowoczesna, korzysta z jakościowych środków chemicznych. Dostępne są różne programy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.Nasza myjnia korzysta ze szczotek tekstylnych, które minimalizują ryzyko zarysowania lakieru. Każdy samochód jest spłukany wodą pod ciśnieniem z pierwszego brudu tak, aby zminimalizować do zera ryzyko porysowania lakieru.


Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.